ASRock sprzedaje karty do kryptowalut jako... gamingowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.03.2018, 05:03


Kategorie: Newsy

Na rynku kart graficznych funkcjonuje He Przynajmniej kilkanaście podmiotów zajmujących się produkcją układów na podstawie rozwiązań dostarczanych Wskroś Nvidię Azaliż AMD. Do tego grona postanowił dołączyć Zrzeszenie ASRock, który Niejeden z Was kojarzy głównie z tanich płyt głównych ze starszymi chipsetami.


ASRock sprzedaje karty Na kryptowalut jako... gamingowe - komentarz #1

Wczoraj zostały przedstawione pierwsze GPU tego producenta - są to cztery karty wchodzące w skład linii "Phantom Gaming" i bazujące na architekturze układu od AMD, Zatem Radeona RX570. Nie bacząc na coś/kogoś jasnego oznaczenia tych modeli jako przeznaczonych dla graczy, Jak burza okazało się, że powód rynkowej premiery tych czterech kart jest zgoła Dwubiegunowy – chodzi o zaspokojenie zapotrzebowania na układy graficzne ze strony... kopaczy kryptowalut.

Potwierdza to oficjalna Sygnał prasowa tej firmy, w której - w sposób Jeszcze czego pozostawiający żadnych złudzeń - ASRock umieszcza karty z rodziny "Phantom Gaming" w segmencie "Mining", W takim razie modeli przeznaczonych Ku kopania kryptowalut. Być może więc, że wejście tego koncernu na Agora GPU jest obliczone na ekspresowy Korzyść związany z popularnością wirtualnych walut i Jednocześnie z zmniejszeniem zapotrzebowania a również spadkiem kursów Bitcoina Czyż Ethereum Interes po prostu zrezygnuje z działalności w tej działce. Nieprzypadkowy jest także wybór Radeonów - to właśnie układy od AMD sprawują się lepiej jako trzon specjalistycznych koparek.


Ta grafika to potwierdzenie, że układy graficzne ASRock są skierowane głównie W  stronę kopaczy kryptowalut. - ASRock sprzedaje karty W kierunku kryptowalut jako... gamingowe - wiadomość - 2018-03-29
Ta grafika to potwierdzenie, że układy graficzne ASRock są skierowane głównie W stronę kopaczy kryptowalut.

Nie da się ukryć, że taka Impreza z nazewnictwem to wyjątkowo perfidna zagrywka, mająca na celu zmylić potencjalnych nabywców i równocześnie poszerzyć krąg klientów. Choć dystrybuowane Poprzez ASRock karty posiadają złącza video (choć Co niemiara wskazuje na to, że będzie to Lecz DVI) i mogą być wykorzystywane W kierunku gier, to Gdy na dłoni widać, która z grup konsumentów zainteresowanych kupnem nowego GPU posiada priorytet. Smutne, Wszelako takie są aktualne stosunki rynkowe.

  1. Strona główna ASRock

Tagi: sprzęt i soft afery i kontrowersje ASRock karty graficzne kryptowaluty / Bitcoin PC
Skomentuj post: