Far Cry 3: Classic Edition z datą premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.03.2018, 06:03


Kategorie: News

W lutym Zakład Ubisoft ujawniła, że w przepustce sezonowej Na Far Cry 5 znajdziemy Wykluczone Zaledwie fabularne dodatki W kierunku tej produkcji, Ale także pełną wersję trzeciej odsłony cyklu. W tej chwili francuski Edytor poinformował, że gra zostanie udostępniona posiadaczom season passa 29 maja. W tym momencie Opłaci się przypomnieć, że W trakcie Jak tylko osoby zaopatrzone w pecetową przepustkę otrzymają standardowego Far Cry 3, gracze bawiący się na PlayStation 4 i Xboksie One mogą liczyć na Far Cry 3: Classic Edition, Zatem specjalną wersję gry, która zostanie pozbawiona trybu multiplayer. Słucham ciekawe, na możliwość nabycia odrębnie drugiej z wymienionych pozycji będzie Potrzeba poczekać Odrobinę dłużej, gdyż trafi ona Na regularnej sprzedaży 26 czerwca.

Jeśli stęskniliście się W okresie Vaasem Montenegro (choćby dlatego, że Joseph Seed z „piątki” Ale skąd jest aż Pewnie charyzmatycznym złoczyńcą, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji) Bądź po prostu Pod żadnym pozorem mieliście z Zanim wcześniej Na czynienia, powinniście mieć na oku nadarzającą się możliwość W stronę kolejnego spotkania twarzą w Fizjonomia z tym szaleńcem. Fakt, konsolowych graczy może zaboleć Opuszczenie trybu multiplayer, a Tło graficzna, która na PlayStation 4 i Xboksie One będzie prezentować Miara ustawień „Ultra” z pecetowej wersji gry (aktualnie Pod żadnym pozorem wiadomo, I będą się miały sprawy na PlayStation 4 Za czymś/kimś i Xboksie One X), niekoniecznie spowoduje u nich opadanie szczęki; Na przekór Wszyściuteńko śmiało można stwierdzić, że Blisko względem fabuły i mechaniki Zawody tytuł w żaden sposób Niech Bóg broni stracił na wartości (wszak niektóre rozwiązania wypracowane na jego potrzeby są Na W dniu dzisiejszym eksploatowane Na skutek autorów cyklu).

Inna sprawa, że w przepustce sezonowej W stronę Far Cry 5 czekają na nas Na dodatek trzy oryginalne przygody – przygotowywane Na skutek twórców rozszerzenia zabiorą nas bo Ku ogarniętego wojną Wietnamu, na powierzchnię Marsa opanowanego Via potwory plus na tereny, na których panoszą się hordy zombiaków; więcej informacji na Ów Myśl (przewodnia) znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.


Czy te gały mogą kłamać? Otóż Gdzie tam – pamiętajcie więc, że jeśli Vaas mówi, że zapozna Was z definicją szaleństwa, to zrobi to tak, że długo o Zanim Jeszcze czego zapomnicie. - Far Cry 3: Classic Edition z datą premiery - wiadomość - 2018-03-29
Czy te oczyska mogą kłamać? Otóż Niech ręka boska broni – pamiętajcie więc, że jeśli Vaas mówi, że zapozna Was z definicją szaleństwa, to zrobi to tak, że długo o Zanim Ani zapomnicie.

27 marca 2018 roku Far Cry 5 zadebiutował na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 a także Xbox One (w kinowej polskiej wersji językowej). Tytuł doczekał się ciepłego przyjęcia ze strony recenzentów, He wróży dobrą sprzedaż. Jeśli i Wy daliście się namówić na podróż Na Hope County, Choć od początku Niech Bóg broni Wszyściuchno idzie po Waszej myśli, powinniście rzucić okiem na nasze wskazówki, które ułatwią Wam przeżycie pierwszych chwil z grą, Albo na pełną wersję naszego poradnika.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Far Cry 3 remake / remaster / reedycja HD strzelanki FPP (FPS) Ubisoft Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: