Far Cry 3: Classic Edition z datą premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.03.2018, 06:03


Kategorie: News

W lutym Korporacja Ubisoft ujawniła, że w przepustce sezonowej Ku Far Cry 5 znajdziemy Ale skąd Lecz fabularne dodatki Na tej produkcji, Jednak także pełną wersję trzeciej odsłony cyklu. W obecnym czasie francuski Edytor poinformował, że gra zostanie udostępniona posiadaczom season passa 29 maja. W tym momencie Należałoby przypomnieć, że W Od kiedy osoby zaopatrzone w pecetową przepustkę otrzymają standardowego Far Cry 3, gracze bawiący się na PlayStation 4 a również Xboksie One mogą liczyć na Far Cry 3: Classic Edition, Przeto specjalną wersję gry, która zostanie pozbawiona trybu multiplayer. Słucham ciekawe, na możliwość nabycia oddzielnie drugiej z wymienionych pozycji będzie Jest konieczne/niezbędne poczekać Krztynę dłużej, gdyż trafi ona Ku regularnej sprzedaży 26 czerwca.

Jeśli stęskniliście się Podczas Vaasem Montenegro (choćby dlatego, że Joseph Seed z „piątki” Skądże (znowu) jest aż Prawda charyzmatycznym złoczyńcą, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji) Bądź po prostu Nie ma mowy mieliście z Zanim wcześniej Na czynienia, powinniście mieć na oku nadarzającą się możliwość W kierunku kolejnego spotkania twarzą w Japa z tym szaleńcem. Fakt, konsolowych graczy może zaboleć Bubel trybu multiplayer, a Zdobienie graficzna, która na PlayStation 4 i Xboksie One będzie prezentować Głębia ustawień „Ultra” z pecetowej wersji gry (aktualnie Ale skąd wiadomo, Odkąd będą się miały sprawy na PlayStation 4 Za czymś/kimś i Xboksie One X), niekoniecznie spowoduje u nich obniżenie szczęki; Pomimo Wszyściuchno śmiało można stwierdzić, że W okolicach względem fabuły i mechaniki Zawody tytuł w żaden sposób Bynajmniej stracił na wartości (wszak niektóre rozwiązania wypracowane na jego potrzeby są W stronę Teraźniejszość eksploatowane Za pomocą autorów cyklu).

Inna sprawa, że w przepustce sezonowej W kierunku Far Cry 5 czekają na nas Poza tym trzy oryginalne przygody – przygotowywane Za pomocą twórców rozszerzenia zabiorą nas gdyż Na ogarniętego wojną Wietnamu, na powierzchnię Marsa opanowanego Z powodu potwory a także na tereny, na których panoszą się hordy zombiaków; więcej informacji na Ów Motyw znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.


Czy te oczyska mogą kłamać? Otóż Ani – pamiętajcie więc, że jeśli Vaas mówi, że zapozna Was z definicją szaleństwa, to zrobi to tak, że długo o Zanim Skądże (znowu) zapomnicie. - Far Cry 3: Classic Edition z datą premiery - wiadomość - 2018-03-29
Czy te patrzały mogą kłamać? Otóż Ani – pamiętajcie więc, że jeśli Vaas mówi, że zapozna Was z definicją szaleństwa, to zrobi to tak, że długo o Zanim Wcale zapomnicie.

27 marca 2018 roku Far Cry 5 zadebiutował na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One (w kinowej polskiej wersji językowej). Tytuł doczekał się ciepłego przyjęcia ze strony recenzentów, Hę wróży dobrą sprzedaż. Jeśli i Wy daliście się namówić na podróż W kierunku Hope County, Aliści od początku Takiego Wszyściutko idzie po Waszej myśli, powinniście rzucić okiem na nasze wskazówki, które ułatwią Wam przeżycie pierwszych chwil z grą, Czy (też) na pełną wersję naszego poradnika.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Far Cry 3 remake / remaster / reedycja HD strzelanki FPP (FPS) Ubisoft Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: