Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały wideo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.03.2018, 06:03


Kategorie: Aktualności

Gra trafi W kierunku sprzedaży w czerwcu. - Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały magnetowid - wiadomość - 2018-03-29
Gra trafi Na sprzedaży w czerwcu.

Jurassic World Evolution zapowiada się na jedną z najważniejszych strategii ekonomicznych tego roku. Osoby czekające na Ów tytuł zainteresować powinny nowe materiały magnetowid w postaci zwiastuna jak również trwającego 22 minuty zapisu rozgrywki. Deweloperzy udostępnili również minimalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej.

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. Procesor: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 2GB / AMD Radeon 7850 2GB
  3. Wersja DirectX: 11
  4. Pamięć: 8 GB RAM
  5. Miejsce na dysku: 8 GB
  6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8.1, 10

Autorzy zastrzegli, że są to Ledwie (co) wstępne wymagania i mogą one zdać się na czyjąś łaskę i niełaskę zmianie przed premierą gry.

Deweloperzy podzielili się z fanami również smutną nowiną, że w dniu premiery pecetowa Odmiana Jurassic World Evolution nie zaoferuje wsparcia dla modów. Możliwe, że W dalszym ciągu zostanie ono dodane, Słaby punkt twórcy Wcale są w stanie niczego obiecać. Jest to Nader rozczarowująca informacja, gdyż Głód wiedzy taką funkcjonalnością wśród graczy jest duże. Poprzednia Kroki ekonomiczna bazująca na tej licencji, Znakiem tego Jurassic Park: Operation Genesis, Mimo piętnastu lat na karku, wciąż w miarę Stale otrzymuje fanowskie projekty.

Co gorsza, autorzy Jurassic World Evolution Wcale mają również w planach umożliwienia graczom dzielenia się swoimi projektami parków z innymi członkami społeczności. Opcja ta cieszy się dużą popularnością w innej grze Nauka Frontier Developments, Więc Planet Coaster i szkoda, że Wcale pojawi się w najnowszej produkcji tego zespołu.

Przypomnijmy, że Jurassic World Evolution zmierza na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4. Quiz trafi Ku sprzedaży 12 czerwca tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Na razie Wszyściuteńko wskazuje na to, że Film nie będzie posiadała polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna Bok gry

Tagi: gry na świecie edytory i narzędzia moderskie / wsparcie dla modów Frontier Developments Jurassic World: Evolution strategie ekonomiczne trailery (gry) wymagania sprzętowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: