Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały wideo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.03.2018, 06:03


Kategorie: Aktualności

Gra trafi W kierunku sprzedaży w czerwcu. - Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały video - wiadomość - 2018-03-29
Gra trafi Na sprzedaży w czerwcu.

Jurassic World Evolution zapowiada się na jedną z najważniejszych strategii ekonomicznych tego roku. Osoby czekające na Ów tytuł zainteresować powinny nowe materiały magnetowid w postaci zwiastuna a także trwającego 22 minuty zapisu rozgrywki. Deweloperzy udostępnili również minimalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej.

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. Procesor: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 2GB / AMD Radeon 7850 2GB
  3. Wersja DirectX: 11
  4. Pamięć: 8 GB RAM
  5. Miejsce na dysku: 8 GB
  6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8.1, 10

Autorzy zastrzegli, że są to Wszystkiego wstępne wymagania i mogą one ulegnąć zmianie przed premierą gry.

Deweloperzy podzielili się z fanami również smutną nowiną, że w dniu premiery pecetowa Mutacja Jurassic World Evolution nie zaoferuje wsparcia dla modów. Możliwe, że Później zostanie ono dodane, Wszakże twórcy Bynajmniej są w stanie niczego obiecać. Jest to Cholernie rozczarowująca informacja, gdyż dociekliwość taką funkcjonalnością wśród graczy jest duże. Poprzednia Scenariusz ekonomiczna bazująca na tej licencji, W takim razie Jurassic Park: Operation Genesis, Wbrew piętnastu lat na karku, wciąż w miarę Harmonijnie otrzymuje fanowskie projekty.

Co gorsza, autorzy Jurassic World Evolution Gdzie tam mają również w planach umożliwienia graczom dzielenia się swoimi projektami parków z innymi członkami społeczności. Opcja ta cieszy się dużą popularnością w innej grze Wyższe wykształcenie Frontier Developments, Wobec tego Planet Coaster i szkoda, że Bynajmniej pojawi się w najnowszej produkcji tego zespołu.

Przypomnijmy, że Jurassic World Evolution zmierza na pecety tudzież konsole Xbox One i PlayStation 4. Sztuczka trafi Ku sprzedaży 12 czerwca tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Na razie Wszyściuśko wskazuje na to, że Remake nie będzie posiadała polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna Bok gry

Tagi: gry na świecie edytory i narzędzia moderskie / wsparcie dla modów Frontier Developments Jurassic World: Evolution strategie ekonomiczne trailery (gry) wymagania sprzętowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: